Příběh Pure Fijinull

Making a Difference

Úžasná fidžijská kultura má velký cit pro komunitu a skupinového ducha. Tým lidí podílejících se na výrobním procesu a místní komunity, které jim poskytují suroviny, jsou hlavním stavebním kamenem celého provozu. Do výroby produktů Pure Fiji zapojuje co nejvíce lidí. Bez této sítě lidské spolupráce by pro zakladatelky tato firma ztratila svůj smysl.

 

null

Green Earth

V Pure Fiji jsme si vědomi naší uhlíkové stopy a potřeby využívat fidžijských přírodních zdrojů přiměřeně a udržitelně. Vynakládáme proto veškeré úsilí, abychom minimalizovali náš dopad na jedinečný ekosystém přírody. Neustále pracujeme na výzkumu a zavádění programů, která napomáhají snižovat a kompenzovat naši uhlíkovou stopu.

null

Wildcrafted

Rostlinné složky obsažené v našich produktech, jako je například směs olejů ze semínek tropických ořechů, pocházejí přímo z volné přírody. Wildcrafting znamená sběr neobdělávaných rostlin v jejich přirozeném prostředí, ať už je to hluboko v tropickém pralese nebo podél korálových pláží. Tento způsob sklizně snižuje naši potřebu využívat energeticky závislé metody zavlažování a hnojení, čímž mimo jiné omezuje i naši uhlíkovou stopu.

INSTAGRAM
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Menu

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se