Pure Fiji tajemství olejů

4 ÚŽASNÉ OLEJE 14 ANTI-AGING TAJEMSTVÍ

NAŠE OCENĚNÁ SMĚS OLEJŮ PRO DOKONALOU VÝŽIVU POKOŽKY

Tajemství Pure Fiji spočívá ve vyvážené směsi, která obsahuje panenský kokosový, dilo, sikeci a makadamiový olej. Tato kombinace olejů se v oblasti Pacifiku používá již po staletí, a to nejen k terapeutické léčbě, ale také jako součást každodenních rituálů, které hydratují, vyživují a chrání pokožku i vlasy.

null

Kokosový olej

Úžasné účinky panenského kokosového oleje objevili ostrované Jižního Pacifiku již dávno. Kokos pokožku zjemňuje, zklidňuje a napomáhá ji chránit. Čistý panenský kokosový olej vzniká ručním lisováním za studena čerstvých kokosových ořechů Nucifera, díky čemuž jsou zachovány veškeré jeho živiny. Má vysoký obsah kyseliny laurové (50%), která má skvělé benefity pro tělo i pokožku. Jediným další zdrojem, kde je tato jedinečná nasycená mastná kyselina hojně zastoupena, je mateřské mléko.

null

Dilo olej

Dilo olej je mimořádně bohatý na esenciální mastné kyseliny, včetně kyseliny olejové a kyseliny linolové. Jeho zkoumání vedlo také k objevu dříve neznámé kyseliny kalofylové (Calophyllic Acid). Tato esenciální mastná kyselina, která se nachází pouze v dilo oleji, podporuje obnovu kožní tkáně, čímž urychluje proces hojení drobných poranění a jizev a stimuluje růst nové zdravé kůže. Tento proces tvorby nové kožní tkáně je známý jako cikatrizace.

null

Makadamiový olej

Olej z makadamiového ořechu podporuje produkci kyseliny palmitolejové, která s přibývajícím věkem naopak ubývá. Právě makadamiový olej je schopný její hladinu v pokožce znovu obnovit. Kyselina palmitolejová napomáhá zpomalovat procesy stárnutí pleti, zabraňuje tvorbě vrásek a vypíná pokožku. Zároveň také příznivě působí při péči o jizvy a spáleniny od slunce.

null

Sikeci olej

Olej ze semínek sikeci stromu má vysoký obsah mastných kyselin, převážně kyseliny linolové a alfa-linolenové, vitamínů a antioxidantů. Napomáhá zklidnit suchou pokožku a pečuje o drobné ranky. Velmi snadno se vstřebává do pokožky, veškeré živiny tak kožním tkáním poskytuje téměř okamžitě.

ZOBRAZIT PRODUKTY

INSTAGRAM
Can not connect to Instagram or you do not have permissions to get media from Instagram.
No media

Menu

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se